חיפוש
מלנכוליה

מלנכוליה

הצגה שהיא גם מצחיקה לאנשים ולשקדים
כרטיסים
 • יום שישי
  20.05.2022
  שעה
  12:00
  אולם
  צוותא 2
שתפו

טילי, פקידת בנק מלנכולית, מעוררת את התאהבותם של הכלל: לורנזו הפסיכיאטר, פרנק החייט, פרנסס הספרית וג׳ואן האחות הרפואית - כולם מתאהבים בטילי ונשבים באופיה המלנכולי. יום אחד, באופן פתאומי ובלתי צפוי - טילי נעשית שמחה.
המהפך הרגשי של טילי מוציא את העולם כולו מאיזון, כשאט-אט ובאופן דיי מסתורי אנשים החווים מלנכוליה מתחילים להפוך ברחובות לשקדים. שקדים!
מה יעלה בגורל טילי והחבורה? האם ישרדו את המצב האפוקליפטי, או שמא יהפכו גם הם לשקדים דוממים?

מחזה מאת שרה רוהל
עיבוד ובימוי אליענה מגון
תרגום מעין אבן
תפאורה ותלבושות לייה חוזה
מוסיקה יהונתן מגון
תאורה רותם אלרואי
עוזרת במאי נעה עטיה
ליווי אמנותי רועי מליח רשף
שחקנים אדוה לוי, רוני קידר, טלי שלו, יואב נחום, ליאור אביבי
צילום שלומי פרין

אורך ההצגה כ-60 דקות.ההצגה ״מלנכוליה״ הינה הצגת בכורה ישראלית של המחזה ״מחזה מלנכולי״ מפרי עטה של המחזאית האמריקאית המצליחה שרה רוהל. המחזה תורגם לראשונה על ידי מעין אבן ומוצג לראשונה בעיבודה ובבימויה של אליענה מגון. מחזותיה של רוהל הוצגו בארה״ב ב-Broadway וב- Off-Broadway ​והופקו במגוון תיאטראות באמריקה, מחזותיה תורגמו ליותר מ-15 שפות ביניהן פולנית, רוסית, קוריאנית, ערבית ועוד וכן הועלו אינספור פעמים ברחבי העולם. אולם באופן מפתיע ​מחזות בודדים מפרי עטה של רוהל תורגמו לשפה העברית ​ויתרה מזאת, פעמים ספורות בלבד הועלו מחזותיה של רוהל בישראל! ​ההצגה ״מלנכוליה״ היא אחת מבין ההפקות החלוצות שבחרו להביא את כתיבתה הייחודית של רוהל אלינו לישראל.

תודות איציק ויינגרטן, אבי גיבסון בר-אל, דניאל כהן לוי, אורי וייס, אלדד לידור, דנה צרפתי, רום רזניק, רועי יוסף ותמר אמיר. מבית היוצר של ״סמינר הקיבוצים״.

הזמנת כרטיסים

מלנכוליה

הצגה שהיא גם מצחיקה לאנשים ולשקדים
שישי
20.05.2022
12:00
צוותא 2
הצטרפו לניוזלטר של צוותא וקבלו עדכון שבועי על ההופעות והאירועים המתוכננים באולמות צוותא