• דוקו מיניסטור - פרלוב

דוקו מיניסטור - פרלוב

prev
  1. 1
next

מועדון הקולנוע התיעודי של צוותא

עורכים: שאולי מלמד, מוריס בן מיור וקובי פרג' 
מנחה: קובי פרג' 

דוד פרלוב ז"ל. פרלוב, שנולד בברזיל ועלה לישראל מפריז, הפיח אוויר חדש לנשימה בקולנוע הדוקומנטרי הישראלי בתקופה בה רוב הסרטים עסקו בהעצמת המיתוס ההרואי הציוני. פרלוב יצר קולנוע אישי, אומנותי, רגיש ועדין. סרטיו זכו להצלחה בינלאומית, ופרלוב, שלימד דורות של יוצרי קולנוע, הפך לאבי הקולנוע הדוקומנטרי הישראלי. ביתו, בו חדר העריכה שלו, היה ממוקם כמה קומות מעל מועדון צוותא בלונדון מיניסטור ועל כן החלטנו להקדיש לו וליצירתו את הערב השלישי של דוקו מיניסטור

בערב נקרין את סרטו האחרון "תצלומי 1952 - 2002" בהקרנה מיוחדת
צוואה קולנועית יוצאת דופן, מרגשת וכל כך חכמה ועשירה. הצצה לעינייו של הדוקומנטריסט הישראלי הגדול מכולם.  לאחר ההקרנה נארח את ביתו, המפיקה והעורכת יעל פרלוב והמפיק לירן עצמור.

מה היה סוד יצירתו של דוד פרלוב? ממי הושפע? מה הפך אותו לחלוץ הקולנוע הדוקומנטרי הישראלי המודרני? וכיצד הצליח להטביע את חותמו? 

לכל מפגשי דוקו מיניסטור

דוקו מיניסטור - מועדון הקולנוע התיעודי החדש שנפתח בצוותא. בכל חודש נתכנס להקרנת סרט אחר ומפגש בכל חודש נתכנס להקרנת סרט אחר ומפגש עם יוצריו וכן עם אורחים נוספים ומפתיעים. כל מפגש יוקדש לנושא אחר של הקולנוע הדוקומנטרי הישראלי, שהפך בשנים האחרונות לז'אנר פופולארי גם על המסך הגדול. בואו להיות חלק ולצפות בסרטים מעולים בחגיגה של קולנוע דוקומנטרי ישראלי בצוותא. 

בואו להיות חלק ולצפות בסרטים מעולים בחגיגה של קולנוע דוקומנטרי ישראלי בצוותא. 

** בירה ב 10 ₪ למציגים כרטיס כניסההזמנת כרטיסים

להזמנה אונליין בחר/י תאריך:
חזור