• מיינד יצירתי - ציפורלה

מיינד יצירתי - ציפורלה

prev
  1. 1
next

מפגש מרתק, מצחיק ומעורר השראה בו מספרים חברי ציפורלה על רגע מכונן בהיסטוריה שלהם- הטור בניו יורק.

בשנת 2005 קבוצה של 9 שחקנים מסיימת בית ספר למשחק ומחליטה לעבוד יחד ולהקים תיאטרון עצמאי בשם ציפורלה. עד כאן הכל הגיוני פשוט. אבל כשאין לך כסף או ניסיון זה כבר לא כזה הגיוני או פשוט....

לעומת זאת בשנת 2015, תשעת חברי האנסמבל מחליטים לקיים טור הופעות בניו יורק שיימשך 50 ימים ויכלול 50 הופעות בפני קהל ניו יורקי שכבר ראה הכל. בנקודה הזאת הכל כבר באמת מסתבך.

במפגש מרתק, מצחיק ומעורר השראה מספרים חברי ציפורלה על רגע מכונן בהיסטוריה שלהם- הטור בניו יורק.

ההרצאה שמועברת בסגנון הייחודי של האנסמבל, מדגימה איך ניתן להתגבר בצורה יצירתית על כל מכשול, והיא שופכת אור על דרכי ההתמודדות עם הקשיים והמהמורות בדרך להגשמת היעד השאפתני.

חזון הפעילות שמוביל את האנסמבל מתחילת פעילותו הוא די שונה וחריג בנוף התיאטרון הישראלי. קבוצה של שחקנים שעושה את הכל בעצמה,. החל מלכתוב, לביים, לשחק, להפיק, לשווק, לנהל. וזאת כדי לא להיות תלויים באף אחד, לא מבחינת אמנותית או עסקית.

ההרצאה משלבת גם פעילות מיוחדת עם הקהל והיא מספקת תובנות מעשיות וכלים פרקטיים לכל מי שמעוניין לעשות מעשה ולהתמודד עם אתגר גדול שעל פניו נראה בלתי אפשרי.

כיום ציפורלה נחשבת לאחת ההצלחות הכי גדולות של התיאטרון הישראלי הלא ממוסד. היא מציגה 4 מופעים שרצים בהצלחה בארץ ובעולם, זוכה להכרה בינלאומית ומעל מיליון איש כבר צפו בהופעות השונות ב 13 שנות פעילות.

שיטת העבודה של ציפורלה "יצירה מתוך קבוצה" נלמדת במוסדות חינוך נחשבים בארץ ובחו"ל וסדנאות ציפורלה מועברות בחברות הייטק ובתי ספר בכל רחבי הארץ.


הזמנת כרטיסים

להזמנה אונליין בחר/י תאריך:
חזור