• 31.8 | רסיטל #5 רון רגב - הפסנתר הרומנטי

31.8 | רסיטל #5 רון רגב - הפסנתר הרומנטי

prev
  1. 1
next

חגיגת פסנתר בצוותא – סידרת הרסיטלים לפסנתר

התכנית:

פ.שופן: בלדה מס' 1 בסול מינור, אופ' 23 
י.ברהמס: וריאציות ופוגה על נושא מאת הנדל, אופ' 24
י.ברהמס: נושא ווריאציות ברה מינור לפסנתר , מתוך שישיית המיתרים אופ. 18 ר.שומאן: קרנבל וינאי אופ' 26

רון רגב מבכירי הפסנתרנים והמרצים למוסיקה בישראל, ד"ר רון רגב סיים כהונה בת חמש שנים כראש החוג לכלי מקלדת באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים. הוא מדריך הרכבים קאמריים מטעם המרכז למוסיקה "משכנות שאננים", ומכהן כשופט בתחרויות ובמבחני מלגות. הוא מרבה לתת קונצרטים מוסברים והרצאות, הזוכים לביקוש רב. תלמידיו זכו בפרסים בתחרויות שונות בארץ ובמלגות הצטיינות של קרן התרבות אמריקה-ישראל. ד"ר רגב מייעץ לחברות וגופים שונים בנושאי טכנולוגיה מוסיקלית.
מר רגב זכה במספר רב של פרסים בתחרויות, ביניהן התחרות העשירית ע"ש ארתור רובינשטיין, תחרות AMSA בסינסינטי, תחרות ברוס האנגרפורד בניו יורק, תחרות הפסנתר הבינלאומית הראשונה בטביליסי, תחרות האמן הצעיר בירושלים, התחרות לנגני כלי מקלדת של האקדמיה למוסיקה בירושלים, תחרות אריאן כץ בתל אביב ואחרות. כמו-כן זכה בפרסים ובמלגות על פעילותו כנגן מוסיקה קאמרית בישראל ובחו"ל. מר רגב זכה במלגות קרן התרבות אמריקה-ישראל החל משנת 1987 ועד תום לימודיו. בקיץ 1998 זכה במילגת פולברייט היוקרתית להמשך לימודיו בבית הספר ג'וליארד בניו יורק. מר רגב הופיע כסולן עם התזמורת הסימפונית של שיקגו בפסטיבל ראוויניה, התזמורת הסימפונית של ג'וליארד באולם אליס טאלי בניו יורק, התזמורת הפילהרמונית הארמנית, התזמורת הסימפונית ירושלים-רשות השידור, תזמורת קאמרטה ירושלים, התזמורת הסימפונית של דביוק באייווה, התזמורת הסימפונית של שאיין בוויומינג, התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון ותזמורות נוספות. הוא השתתף בפסטיבלים בראוויניה, זלצבורג, אספן ובון. ביצועיו שודרו ב"קול המוסיקה" ובתחנות המוסיקה הקלאסית של ניו יורק ושיקגו.
רון רגב נולד בתל אביב. הוא בוגר בית הספר לאמנויות בתל אביב ותיכון "תלמה ילין" בגבעתיים. היה חבר בתכנית הנגנים המצטיינים של המרכז למוסיקה ירושלים ומפקד ההרכבים הקאמריים של צה”ל. למד לתואר ראשון עם פרופ' עמנואל קרסובסקי באקדמיה למוסיקה ע"ש רובין בתל- אביב במסגרת תכנית המצטיינים של האוניברסיטה. את התארים השני והשלישי השלים מר רגב בבית הספר ג'וליארד בניו יורק, שם למד פסנתר עם ג'רום לוונטל ומוסיקה קאמרית עם יוסף קליכשטיין, והיה חבר מלא בסגל ההוראה. עבודת הדוקטורט שכתב על שלישיית הפסנתר הראשונה של מנדלסון זכתה בפרס ריצ'רד פרנץ' לעבודת הדוקטורט המצטיינת בשנת יובל המאה של ג'וליארד, והיוותה הבסיס להרצאה וקונצרט שנתן בספריית הקונגרס בוושינגטון.  

לרשימת הרסיטלים אוגוסט-ספטמבר 2019

הזמנת כרטיסים

להזמנה אונליין בחר/י תאריך:
חזור