• ז'וקה פרפיניאן ומרסלו נמי מארחים את ז׳אקס מורלנבאום

ז'וקה פרפיניאן ומרסלו נמי מארחים את ז׳אקס מורלנבאום

prev
  1. 1
next

מארחים את ז'אקס מורלנבאום- Jaques Morelenbaum


ז'וקה פרפיניאן ומרסלו נמי, צמד המוזיקאים הוירטואוזים והאקלקטיים ששורשיהם נטועים בברזיל ובישראל מארחים את הצ'לן - שליווה את ג'ובים במשך 10 שנים וכבר ניגן עם שמות כמו סטינג, ג'ילברטו ג'יל, גל קוסטה, לאונרד ברנשטיין, סזריה אבורה ועוד- והמעבד זוכה הגראמי ז'אקס מורלנבאום, שמגיע להופעה אחת בלבד בישראל!  
ההופעה ,במסגרת סדרת הופעות חדשה של ז'וקה ומרסלו- 'ברזיל פרימוורה'-  עם תמיכה של שגרירות ברזיל בתל אביב ובית הספר רימון לג'אז.


ז'וקה פרפיניאן Joca Perpignan – יליד ריו דה ז'נרו (עלה לישראל בגיל 14), הוא פרקשניסט, זמר ומלחין בעל קריירה בינלאומית שהופיע בבמות המכובדות בארץ ובעולם ושיתף פעולה עם אומנים מצמרת הנוף המוזיקלי הבינלאומי (ננה וסקונסלוס, ארמנדיניו, ז'ואו דונטו, האחים מנדס, פקיטו ד'ריברה ועוד) והישראלי (מתי כספי, יוני רכטר, אריק איינשטיין, שלמה גרוניך, קבוצת מיומנה, היה חלק קבוע בפרוייקט של עידן רייכל, וחבר מייסד בשלישיית טוקאן). מאחוריו שני אלבומי סולו שהשני מביניהם נבחר ע"י עיתון הארץ לאחד מבין עשרת האלבומים הטובים שהושקו בישראל בשנת 2014. בימים אלה מתנגן ברדיו הלהיט הגדול של רותם כהן ושלו - ״A Vida״. 

מרסלו נמי Marcelo Nami – נולד בעיירה קטנה בפרברי רדיו דה ז'נרו (עלה לארץ בגיל 36). הופיע והקליט עם גדולי האומנים בברזיל, ביניהם: שיקו בוארקה, דניאלה מרקורי, איוון לינס, המילטון דה הולנדה ועוד, ובישראל שיתף פעולה בין היתר עם יוני רכטר, אלון אולארצ'יק, שם טוב לוי ושלמה יידוב. בנוסף להיותו חבר קבע בהקלטת האלבום הרשמי של הקרנבל הברזילאי שיוצא מידי שנה, לנמי שני אלבומי סול אשר מבליטים את אהבתו למסורת הברזילאית, אך יחד עם זאת את השאיפה לחדשנות ושבירת מוסכמות של הנגינה המסורתית בגיטרה. חיבורו העמוק לגיטרה הקלאסית והחשמלית כאחד, הביאה את נמי לפתח טכניקת נגינה ייחודית במינה המשלבת בין השתיים ומהווה כיום השראה לנגני גיטרה רבים ברחבי העולם.

צילום תמונת יח"צ : אוהד רומנו

הזמנת כרטיסים

להזמנה אונליין בחר/י תאריך:
חזור