• צוותא בינג' - כל הפרטים

צוותא בינג' - כל הפרטים

22 בינואר 2021

prev
  1. 1
next

25 הפקות חדשות 
מעל 100 משתתפים

3 ימים של שידורים מקוונים
שני 28.12 * שלישי 29.12 * רביעי 30.12 

התכנים והאירועים יהיו זמינים לצפייה חופשית  (ללא תשלום)
החל מה 28.12 בשעה 
-17:30

צוותא בינג' 2020 - פרויקט שיימשך שלושה ימים בין התאריכים 28-30.12,
במהלכו ישודרו עשרות אירועים, בהם 25 הפקות חדשות שצולמו במהלך החודש
והעסיקו למעלה מ-100 שחקנים ואנשי צוות ויעניקו לקהל חווית תרבות
בסטנדרטים הגבוהים של "צוותא". האירועים והמופעים יישארו זמינים
לצפייה חופשית ברשת למשך כל ימי הסגר 

פסטיבל תיאטרון קצר #22
, יכלול השנה 6 הצגות (באורך של כ-20 ד' כל אחת) בניהולם האמנותי של ארז דריגס וגור קורן, ובהשתתפות: רמי ברוך, חני נחמיאס, לירית בלבן ועוד. בין ההצגות – "ביום בו השרב הגיע" בו נגלה מה קורה כששחקנית בתיאטרון מקבלת הזמנה לדרינק ממייקל ג'ורדן, וההצגה "עולם דיגיטלי" בה שוד באיומי אקדח הופך את הנשדד בעל כורחו ליועץ זוגי. 

פסטיבל הגיטרה הבינלאומי #2
, בניהולו האמנותי של דורון סלומון, נחנך בשנה שעברה, ויהשנה יכלול: הרצאה מוזיקלית של אגדת הפלמנקו באלדי אולייר, מופע "מארגנטינה באהבה" שישלב מוזיקת כליזמר ומוזיקה ארגנטינאית, מופע של אנסמבל מצו  ("קסם המוזיקה העתיקה"), מופע אורח מיוחד של דניאל מורי מברזיל ועוד.

פרויקט "כלים שלובים" חדש בצוותא! הוא אירוע-פסטיבל בין תחומי חדש, שחוקר ומחפש את נקודות המפגש וההשקה בין אמנויות שונות. במסגרת הפרויקט פנה המנהל האמנותי ויזם הפסטיבל גיל אלון לחמישה זוגות וביקש מהם ליצור יצירה קצרה המתרחשת בבית בו הם גרים, בגלל המצב ובהשראת המצב. יצירה שתביא לידי ביטוי את האמנויות השונות בהן עוסקים הזוגות המשתתפים כמו גם את הדינמיקה של החיים באותו בית.
בין המשתתפים: דורון סלומון וניצה שאול, אסתרית בלצן ומשה זורמן ועוד.

אירועי ספרות "צוותרבות" בהנחיית אבי גיל. במסגרת זו  יצולמו וישודרו כמה מפגשים מרתקים בהם מפגש מיוחד שיתמקד במקומה של הספרות האתיופית עם סגן השר גדי יברקן, דניאלה ספיר, טגמאלק, אלמז זרו ושלמה גרוניך, "חלקה קטנה של יופי" על יצירתו של יהושע קנז בהשתתפות דורית זילברמן, ניצה בן דב, גבריאלה שלו, אריק גלסנר ושלמה גרוניך שילווה בביצועים מוזיקליים, מפגש עם א.ב יהושע על ספרו החדש עם מוני ארנון ובליווי מוזיקלי של סוזי מילר, מפגש לרגל צאת ספרו של אבי גיל "העולם סגור לרגל שיפוצים" שנכתב על הקורונה בהשתתפות דורית זילברמן וחלי אברהם מפגש בנושא ספרות ישראלית בימי קורונה בהשתתפות נעה מנהיים, אלעד זרט,חלי אברהם, מנכ"ל "עברית" גיא בן נון ובילווי מוזיקלי של
ארקדי דוכין.

נוסטלגיה בצוותא רצועה נוספת זמינה לצפיה ותציע מדי ערב חזרה לחלק מהמופעים המיתולוגיים שעלו ב"צוותא" לאורך השנים, עם הופעות מצולמות ונדירות מההיסטוריה העשירה של "צוותא".


חיימון גולדברג, מנכ"ל צוותא: "היצירה בצוותא לא עוצרת, היא חיה ובועטת. מלבד הערך האמנותי, הפרויקט הזה  מספק פרנסה לעשרות השחקנים ואנשי הצוות שחווים חודשים לא פשוטים. כל אוהבי התרבות מוזמנים להצטרף אלינו לכמה ימים של שפיות, בתקווה שנוכל להיפגש שוב בקרוב". הפרויקט מתקיים בשיתוף מנהל התרבות במשרד התרבות והספורט. 

הזמנת כרטיסים

להזמנה אונליין בחר/י תאריך:
חזור